loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Sklep stacjonarny

***SZANOWNI PAŃSTWO INFORMUJEMY, ŻE Z DNIEM 28.06.2015 ZAPRZESTALIŚMY DZIAŁALNOŚCI JAKO SKLEP STACJINARNY, W DALSZYM CIĄGU TOWARY MOŻNA  NASZYM SLEPIE INTERNETOWYM ***

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego zlokalizowanego w centrum Warszawy przy ul. Żelaznej 58-62 (obok Mennicy).

W jasnym, przestronnym wnętrzu prowadzimy sprzedaż kolekcji biegowych takich marek, jak New Balance, Asics, Mizuno, Saucony i Skechers oraz akcesoriów do biegania (m.in. Compressport, Brooks, Timex, Buff, Shock Absorber, Squeezy i Agisko) i książek. Zależy nam, by wszyscy biegacze, bez względu na poziom zaawansowania, czuli się w Fast Foot dobrze. W naszym sklepie można nie tylko zrobić zakupy, ale też usiąść, wypić kawę, porozmawiać.

Sklep Fast Foot rozpoczął działalność na przełomie marca i kwietnia. Stworzyliśmy go, ponieważ bieganie jest dla obu z nas wielką pasją. Choć nie mamy doświadczeń płynących z wyczynowego uprawiania sportu to wierzymy, że uda się nam połączyć zainteresowania z pracą zawodową.

Zapraszamy! :)

wnetrze 3Wnetrze 3Wnetrze2

Polecamy...
FACEBOOK