loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Fast Foot poleca i zaprasza: Fizmed

Zapraszamy wszystkich klientów naszego sklepu na bezpłatne konsultacje z fizjoteraputą Mateuszem Chajęckim z gabinetu Fizmed. Odbędą się one 13 listopada w Fast Foot przy ul. Żelaznej 58/62.

Szczęśliwy biegacz, który nie uskarża się na bóle, dolegliwości, urazy. Współczesny styl życia, stres, tempo pracy powodują, że coraz częściej cierpimy z powodu różnego rodzaju schorzeń narządu ruchu. Intensywny trening potrafi złagodzić choroby cywilizacyjne, ale niesie ryzyko odniesienia kontuzji.

Dzięki nowoczesnym metodom pracy rehabilitacja stała się działem medycyny, który najskuteczniej pomaga pozbyć się bólu. Dzięki niej pacjenci z różnego rodzaju dolegliwościami tkanek miękkich mogą uniknąć zabiegu operacyjnego, a ci, u których był on niezbędny szybciej powracają do zdrowia. Terapia manualna jest najskuteczniejszą formą fizjoterapii, w której używamy własnych rąk. Tylko taka forma terapii pozwala właściwie uruchomić stawy, rozluźnić mięśnie, a także zrelaksować się po ciężkim dniu.

13 listopada, dwa dni po Biegu Niepodległości – największej warszawskiej imprezie masowej – zapraszamy do Fast Foot, na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne. Poprowadzi je Mateusz Chajęcki z gabinetu rehabilitacyjnego Fizmed. Mateusz jest terapeutą, który nie tylko zna się na swojej robocie, ale też rozumie potrzeby biegaczy. Z jego usług korzystali m.in. Marcin Świerc, aktualny mistrz Polski w długodystansowych biegach górskich i Paweł Szynal, mistrz Polski w biegu 24-godzinnym.

Na co dzień Mateusz przyjmuje w gabinecie Fizmed mieszczącym się przy ul. Okopowej 25a lokal 7. Pełną ofertę i dane kontaktowe można znaleźć na stronie http://www.fizmed.eu/.

Polecamy...
FACEBOOK