loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 5 Black/Electric/LimePunch
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
 • Kod producenta: J1GD130965
 • Gwarancja: 24 miesięcy
Dostępna
1 szt.
Zapytaj o dostępność!
Cena:141,00 PLN
459,00 PLN
Oszczędzasz: 318.00 PLN
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Dostępna
1 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Informacje o produkcie
 • Opinie Klientów
 • Rozmiary

Wave Ultima 5 to buty do biegania dla Pań dla których ważny jest komfort biegania i które cenią sobie charakterystyczny dla Mizuno sposób amortyzacji.

Wave Ultima 5 to idealne buty do biegania, dla Pań wymagających dobrej amortyzacji o neutralnym typie stopy. Amortyzacja w modelach Mizuno jest osiągnięta za pomocą pianki ap+ oraz wkładki Wave, jej charakterystyka jest jednak zupełnie inna niż w modelach innych marek, pierwszy kontakt z butami Mizuno sprawia wrażenie zbytniej twardości i surowości ale każda minuta w tych butach sprawia że rośnie nasza miłość do tej marki.

Technologie zastosowane w tym modelu to min:

AIRmesh to powłoka zapewniająca świetną oddychalność wierzchniej części buta.

Mizuno Intercool to unikalny system wentylacji umieszczony na całej długości podeszwy środkowej, redukujący ciepło i wilgoć zgromadzoną wewnątrz buta.

Removable Insock odpowiada za formowane wkładki dla zwiększenia komfortu i amortyzacji.

Mizuno Wave to jedyna w swoim rodzaju konstrukcja firmy Mizuno która zapewnia doskonałą amortyzację rozpraszając siły uderzenia na całej powierzchni podeszwy, wkładka Wave jednak nie tylko amortyzuje ale i oddaje energię w trakcie biegu.

SmoothRide to inżynieryjne podejście mające na celu zminimalizowanie negatywnych sił działających na stopę podczas kolejnych zmian tempa biegu.

X10 to najbardziej trwała mieszanka gumy węglowej, która jest mniej podatna na ścieranie w obszarach najbardziej na to narażonych.

AP+ to materiał użyty w wyściółkach butów Mizuno zapewniające uczucie stabilizacji i amortyzacji w trakcie biegu.

Technologia Mizuno Wave jest na tyle specyficzna i zapewnia na tyle silną amortyzację i stabilizację że niektóre buty Mizuno które nie są bezpośrednio polecane dla pronatorów mogą być prze nich używane, takiej oceny można doonać w trakcie specjalistycznego badania na bieżni.

Polecamy
Polecamy...
FACEBOOK