loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

Buty do biegania Gt-1000 2 3601 Grape/White/Lime
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
 • Kod producenta: T3R5N_3601
 • Gwarancja: 24 miesięcy
Dostępna
1 szt.
Zapytaj o dostępność!
Cena:151,00 PLN
459,00 PLN
Oszczędzasz: 308.00 PLN
Koszt wysyłki od: 8.00 PLN
Dostępna
1 szt.
średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
 • Informacje o produkcie
 • Opinie Klientów
 • Rozmiary

GT-1000 2 to model który daje komfort, stabilizację i wsparcie pronacji, jednocześnie nie pozbawia dobrego czucia podłoża, nadaje się na każdą nawierzchnię i każdy dystans.

GT-1000 2 to kolejna wersja niezwykle popularnego modelu buta biegowego stworzonego dla Pań ze skłonnością do pronacji, nowy model wyróżnia niezwykła lekkość, wsparcie, dobre czucie podłoża, amortyzacja i stabilizacja. GT-1000 2 świetnie nadaje się na dalekie dystanse i twarde podłoża.

Dla poprawy elastyczności, lepszego i szybszego reagowania buty do biegania Asics GT-1000 2 posiadają obniżoną wysokość podeszwy, profilowanie Guidance Line na całej długości podeszwy pomaga prowadzić stopę bardziej efektywnie szczególnie w sytuacji dużego zmęczenia. Amortyzacją w pięcie oraz przodostopiu jest zapewniona przez poduszki żelowe a wsparcie pronacji i dobra amortyzacja jest możliwe dzięki systemowi Duomax.

Technologie które zostały wykorzystane w tym modelu to min:

Gel Cushioning System - opatentowana konstrukcja wykorzystująca własności specjalnego rodzaju silikonu, który wbudowany w podeszwę środkową tworzy doskonałą amortyzację.

AHAR+ to bardzo lekka i trwała mieszanka gum odpornych na ścieranie. Stosuje się ją w podeszwie zewnętrznej mającej bezpośredni kontakt z podłożem. Zapewnia dobrą przyczepność, silne odbicie od podłoża i zwiększenie trwałości podeszwy.

DuoMax jest systemem, który składa się z dwóch elementów podeszwy środkowej o różnym poziomie gęstości. Wkomponowane są tak, aby łatwo kontrolować nadmierną pronację.

Guidance Line to linia w środkowej i zewnętrznej części podeszwy, która biegnie wzdłuż od pięty do palców. W efekcie dostosowuje się do naturalnego ruchu stopy i wspiera każdy krok biegu od kontaktu pięty z podłożem aż po wybicie.

ComfortDry Sockliner to wkładka odpowiedzialna za stabilizujące oraz umożliwiająca efektywną wymianę wilgoci i powietrza i.

SpEVA to materiał podeszwy środkowej zapewniający lepszą sprężystość i zapobiegający pękaniu podeszwy.

Polecamy
Polecamy...
FACEBOOK